O značce

sede norman 2020_crepuscolo_iron-ic

Značka funkčního sportovního oblečení IRON-IC je jednou ze značek italské společnosti Norman Group. Společnost založil v roce 1999 Mauro Gorgaini, který využil své více než dvacetileté zkušenosti v oboru, s cílem vytvořit novou kulturu v oblasti spodního prádla postavenou na principech kvalitního bezešvého zpracování. Ambicí Norman Group je být evropským lídrem se širokým záběrem oblečení pro ženy i muže - především spodní prádlo, postavu tvarující prádlo, svrchní oděvy jako jsou trička, tílka, sukně, šaty a legíny, a samozřejmě sportovní oblečení.

Funkční sportovní oblečení IRON-IC představuje kolekce vyráběné bezešvou technologií, s využitím Norman Group vlastněných patentů I-SOFT, I-BAND a I-CONE..

Naše patenty

I-SOFT

i-soft-logo 2019

I-SOFT je patentovaný systém společnosti Norman Group, který zvyšuje tepelnou izolační bariéru technických tkanin a zachovává jejich prodyšnost. Aplikace systému I-SOFT zvyšuje tepelnou odolnost tkaniny až o 100 %. Tato úprava je vhodná zejména pro oděvy, které se mají nosit v přímém kontaktu s pokožkou v případě chladného počasí. Lze jej aplikovat na jakoukoli tkaninu, které dodává MĚKKOST, TEPLOTU a TEXTURU vlastní přírodním tkaninám.

I-BAND

i-band-logo 2019

I-BAND je patentovaný systém společnosti Norman Group, který zaručuje lepší přiléhavost bezešvých výrobků. Aplikace systému I-BAND na oděvy umožňuje lepší rozložení látky a zvyšuje tak její nositelnost.

I-CONE

I-CONE_logo

I-CONE je patentovaný systém společnosti Norman Group, který je pro produkci oblečení zelenou výzvou. Díky aplikaci tohoto patentu, která je možná při využití všech materiálů a je aplikována na většině výrobních linek, se daří snížit výrobní odpad až o 82 %.

VIVASPORT

O značce

Vivasport je italská značka sportovního oblečení, zaměřená především na oblast fotbalu. Kolekce Vivasportu tvoří funkční oblečení, které je vyráběno z vysoce kvalitních a inovativních přízí a je dodáváno v široké škále barevných odstínů. Speciální edice kompresního oblečení I-PREVENT využívá a kombinuje poznatky vědeckého výzkumu v oblasti péče o sportovce s pokrokovými technologiemi.

Tato značka představuje na trhu sportovního oblečení skvělý poměr kvality a ceny, zaměřuje se na podporu sportovního výkonu a zaručuje precizní zákaznický servis.